Pasirinkus atsiimti prekes klientų aptarnavimo centre – paslauga yra nemokama.
Šiuo metu prekes galite atsiimti klientų aptarnavimo centre Vilniuje, adresu Sausio 13-osios g. 2, Vilnius. Lauksime Jūsų atvykstant per 7 dienas, vėliau užsakymas bus atšauktas ir užsakytos prekės sugrįš atgal į sandėlį. Atsiimant užsakymą su savimi turėkite užsakymo numerį bei asmens tapatybės dokumentą. Jei Jūsų prekes atsiims kitas žmogus, teikdami užsakymą nurodykite jį kaip gavėją. O jei pirkėjas – juridinis asmuo, turėkite įgaliojimą.

Preikių pristatymas į siuntų taškus ir paštomatus

Jei pasirinkote prekių pristatymą į LP Express, Omniva arba DPD siuntų tašką ar paštomatą, jos bus pristatytos per terminą, nurodytą prie pasirinktos prekės.
NEMOKAMAS PRISTATYMAS į paštomatus Lietuvoje perkant už daugiau 39,00 €. Vieno užsakymo iki 39,00 € pristatymo kaina į paštomatą Lietuvoje yra 2,99 €. Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą  paštomatą (siuntų savitarnos terminalą). Užsakytas prekes galite atsiimti Jums patogiu paros metu – paštomatai veikia kasdien, ištisą parą.

SVARBU!
Omniva paštomatu užsisakyti galima tik tas prekes, kurios atitinka dydžio (39 x 38 x 64 cm) bei svorio (iki 30 kg) apribojimus.
DPD paštomatu užsisakyti galima tik tas prekes, kurios atitinka dydžio (61 x 44 x 37 cm) bei svorio (iki 20 kg) apribojimus.
LP Express paštomatu užsisakyti galima tik tas prekes, kurios atitinka dydžio (35 x 61 x 74,5 cm) bei svorio (iki 30 kg) apribojimus.
Paslaugos kaina: 2.99 €

Prekių pristatymas į namus
Kurjeriai prekes pristato pagal iš anksto numatytą maršrutą, todėl galimybės pasirinkti tikslų pristatymo laiką nėra, galima pasirinkti tik pageidaujamą pristatymo laiko intervalą.
Paslaugos kaina: 5.00 €

Prekes siunčiame ir į užsienį.
Prekes į užsienį pristatome Lietuvos paštu.
Europos Sąjungos ribose:-19.99 EUR
Į kitas valstybes:- 19.99 EUR
Siunčiant/pristatant prekes už Lietuvos Respublikos ir ES muitų sąjungos ribų gali būti taikomi importo mokesčiai. Pirkėjas yra pats atsakingas už mokesčių,
susijusių su preke, sumokėjimą, įskaitant, bet kokius importo, muito,Pvm ir kitus mokesčius.

Prekes galite atsiimti patys nemokamai mūsų parduotuvėje, esančioje Sausio 13-osios g. 2, Vilnius. Atsiimti šiuo adresu bus galima tik apmokėjus už prekę.

SVARBU!
Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės.
Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado transportavimo metu ir nėra matomas paprastos išorinės apžiūros metu (pastebimas tik išpakavus prekę), transportavimo įmonių yra priimamos tik per 3 darbo dienas. Todėl, tokiu atveju, būtina susisiekti su mumis kaip įmanoma anksčiau, kad būtų įvertinta prekės kokybės pablogėjimo kilmė ir nekiltų problemų atlyginant žalą (sumažinant prekės kainą, pakeičiant prekę į naują arba grąžinant už prekę sumokėtus pinigus).
Prekės pristatomos darbo dienomis I-V. Atskiru susitarimu prekes pristatome savaitgaliais bei švenčių dienomis.


Rekvizitai

Rita Tiaškevičienė

Individualios veiklos pažymos Nr. 945269

Adresas Sausio 13-osios g. 2, Vilnius LT-04343

Koralų grožio namai

2020 © Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas