Apmokėjimas

Atsižvelgdami į pirkėjų poreikius suteikiame galimybę už prekes atsiskaityti keletais mokėjimų būdų:

E-bankininkystė

Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele, Šiaulių bankų elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis Paysera.lt ar MakeCommerce.lt mokėjimu platforma.

Banko pavedimu

Atsiskaitymas banko pavedimu (pagal išankstinę apmokėjimo sąskaitą). Prekės išsiunčiamos/pristatomos tik po to, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą.

PRISTATYMAS:

Jūsų užsakyta prekė  pristatysime Jums per 1-3 darbo dienas.

Prekių pristatymo (iki Jūsų būsto) paslauga yra mokama. Jos kaina 5,00 €.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva, DPD ar LP Express paštomatą Lietuvoje perkant už daugiau 30,00 €. Vieno užsakymo iki 30,00 € pristatymo kaina į Omnivą, DPD ar LP Express paštomatą Lietuvoje yra 2,50 €. Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą Omnivą paštomatą (siuntų savitarnos terminalą). Užsakytas prekes galite atsiimti Jums patogiu paros metu – paštomatai veikia kasdien, ištisą parą.

SVARBU!

Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės.

Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado transportavimo metu ir nėra matomas paprastos išorinės apžiūros metu (pastebimas tik išpakavus prekę), transportavimo įmonių yra priimamos tik per 3 darbo dienas. Todėl, tokiu atveju, būtina susisiekti su mumis kaip įmanoma anksčiau, kad būtų įvertinta prekės kokybės pablogėjimo kilmė ir nekiltų problemų atlyginant žalą (sumažinant prekės kainą, pakeičiant prekę į naują arba grąžinant už prekę sumokėtus pinigus).

Prekės pristatomos darbo dienomis I-V. Atskiru susitarimu prekes pristatome savaitgaliais bei švenčių dienomis.

Rekvizitai

Rita Tiaškevičienė

Individualios veiklos pažymos Nr. 945269

Adresas Sausio 13-osios g. 2, Vilnius LT-04343

Koralų grožio namai

2020 © Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas