Apmokėjimas
Atsižvelgdami į pirkėjų poreikius suteikiame galimybę už prekes atsiskaityti keletais mokėjimų būdų:
E-bankininkystė
Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele, Šiaulių bankų elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta.
Mokėjimai apdorojami naudojantis Paysera.lt ar MakeCommerce.lt mokėjimu platforma.
PayPal
Pasirinkus apmokėjimą per PayPal sistemą, Jūs būsite nukreipti į apmokėjimo langą, kuriame turėsite prisijungti prie savo PayPal paskyros. Paspaudus mygtuką „Apmokėti” mokėtina suma automatiškai bus nuskaičiuota iš Jūsų sąskaitos.

Banko pavedimu
Atsiskaitymas banko pavedimu (pagal išankstinę apmokėjimo sąskaitą). Prekės išsiunčiamos/pristatomos tik po to, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą.

PRISTATYMAS:

Jūsų užsakyta prekė  pristatysime Jums per 1-3 darbo dienas.

Prekių pristatymo (iki Jūsų būsto) paslauga yra mokama. Jos kaina 5,00 €.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva, DPD ar LP Express paštomatą Lietuvoje perkant už daugiau 39,00 €. Vieno užsakymo iki 39,00 € pristatymo kaina į Omnivą, DPD, Venipak ar LP Express paštomatą Lietuvoje yra 2,99 €. Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą  paštomatą (siuntų savitarnos terminalą). Užsakytas prekes galite atsiimti Jums patogiu paros metu – paštomatai veikia kasdien, ištisą parą.

Prekes siunčiame ir į užsienį.
Prekes į užsienį pristatome Lietuvos paštu.
Europos Sąjungos ribose:-19.99 EUR
Į kitas valstybes:- 19.99 EUR
Siunčiant/pristatant prekes už Lietuvos Respublikos ir ES muitų sąjungos ribų gali būti taikomi importo mokesčiai. Pirkėjas yra pats atsakingas už mokesčių, susijusių su preke, sumokėjimą, įskaitant, bet kokius importo, muito, Pvm ir kitus mokesčius.

Pristatymo trukmė:
Europos sąjungos sostinėse siuntos pristatomos per 3-5 d.d. Kitose Europos sąjungos vietovėse siuntos pristatomos per 4-7 d.d. Ne Europos sąjungos šalyse – per 5-15 d.d. Siuntas sekti galite čia: https://www.post.lt/siuntu-sekimas

SVARBU!
Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės.
Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado transportavimo metu ir nėra matomas paprastos išorinės apžiūros metu (pastebimas tik išpakavus prekę), transportavimo įmonių yra priimamos tik per 3 darbo dienas. Todėl, tokiu atveju, būtina susisiekti su mumis kaip įmanoma anksčiau, kad būtų įvertinta prekės kokybės pablogėjimo kilmė ir nekiltų problemų atlyginant žalą (sumažinant prekės kainą, pakeičiant prekę į naują arba grąžinant už prekę sumokėtus pinigus).
Prekės pristatomos darbo dienomis I-V. Atskiru susitarimu prekes pristatome savaitgaliais bei švenčių dienomis.


Rekvizitai

Rita Tiaškevičienė

Individualios veiklos pažymos Nr. 945269

Adresas Sausio 13-osios g. 2, Vilnius LT-04343

Koralų grožio namai

2020 © Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas