Plaukų procedūros, olaplex procedūra

Plaukų procedūros, olaplex procedūra

Sveiki ir gražūs plaukai, kiekvienos moters savajonė. . Kasdien didelį žalingą poveikį  daro saulė, užterštumas, stresas, netinkamos plaukų priežiūros  priemonės, dažnas plaukų džiovinimas džiovintuvu ir tiesinimas tiesintuvu bei dažymas.

Grožio namuose atliekamos:

Olaplex atstatomoji procedūra.

Olaplex procedūra plaukams yra skirta jų atstatymui. Olaplex molekulės prasiskverbia į plauko vidų, atkuria jo struktūrą ir suteikia apsaugą. Plaukai tampa mažiau pažeidžiami ir jau po porcedūros atrodo sveiki ir išpuoselėti. 

Olaplex procedūra atliekama grožio salone visiškai nesudėtinga, tačiau efektas stulbinantis. Grožio salone prieš procedūrą plaukai išplaunami. Tuomet jie dengiami specialiu mišiniu , kuris maišomas su Olaplex produktu Nr. 1. Šiuo mišiniu reikia ištepti plaukų šaknis ir galiukus. Palaikyti užtenka vos 5 minutes. Po to naudojama priemonė Olaplex Nr. 2. Ji laikoma iki 20 min. Antroji priemonė padeda iki galo atsatatyti plauką iš vidaus. Tuomet plaukai išplaunami Olaplex šampūnu ir

Olaplex procedūra tinkama nualintiems, sausiems, besiveliantiems plaukams. Puikiai tiks ir priaugintiems ir natūraliems plaukams. Dažniausiai šia procedūra mėgaujasi tos, kurios dažnai šviesina plaukus. Tačiau Olaplex produktai tinka ir tamsiaplaukėms. Ypatingai ji reikalinga toms, kurios nuolat plaukus tiesina žnyplėmis ar džiovina džiovintuvu. Karštis neigiamai veikia plauko struktūrą, jie tampa pasišiaušę, ima lūžinėti. Todėl Olaplex procedūra padeda ne tik atstatyti plauko struktūrą, bet ir saugo nuo neigiamo aplinkos bei dažų poveikio. 

Po šios procedūros Jūsų plaukai žvilgės, nesivels ir atrodys glotnesni. Žinoma, norint geriausio efekto patariama naudoti Olaplex namų priemones, kurias galėsite įsigyti pas mus salone.

Plaukų botoksas su INOAR

INOAR kompanija sukūrė unikalią formulę, kuri atkartoja botulino toksino injekcijų rezultatus. Priemonė BotoHAIR užpildo plauką ir suformuoja apsauginį sluoksnį. Ši novatoriška formulė susideda iš baltymų ir blizgesio suteikiančių veikliųjų medžiagų, kurios suteikia prabangų švytėjimą ir paverčia plaukus šilkiniais, sveikais bei elastingais. BotoHAIR sumažina plaukų pūtimąsi, suteikia plaukams glotnumo jau po pirmosios procedūros;

  • procedūra mažina plaukų galiukų skilinėjimą ir trupėjimą
  • mažina plaukų bangavimąsi iki 30 proc.
  • sudėtis praturtinta dideliu kiekiu kologeno ir hidralizuotu keratinu
  • atkuria natūralų drėgmės balansą bei sugrąžina prarastą keratiną plauko struktūroje
  • sutramdo sunkiai suvaldomus plaukus, mažina plaukų pūtimasi iki 60-80 proc.
  • nemažina plaukų apimties, tad puikiai tinka ir ploniems plaukams
  • rezultatas -glotnūs ir žvilgantys plaukai iki 2 mėnesių.
Plaukų procedūros, olaplex procedūra