Apmokėjimas

Atsižvelgdami į pirkėjų poreikius suteikiame galimybę už prekes atsiskaityti keletais mokėjimų būdų:

E-bankininkystė

atsiskaityti galėsite naudojantis visų pagrindinių Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės sistemomis per mokėjimų platformą www.paysera.lt.

Banko pavedimu

Atsiskaitymas banko pavedimu (pagal išankstinę apmokėjimo sąskaitą). Prekės išsiunčiamos/pristatomos tik po to, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą.

Atsiskaitymas grynais

Po užsakymo per el. parduotuvę www.koralu.lt, bei pasirinkus atsiimant prekes adresu Sausio 13-osios gatvė 2,Vilnius „Koralų grožio namai“,  galėsite atsiskaityti grynais pinigais.

PRISTATYMAS:

Jei Jūsų užsakyta prekė tuo metu yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 2-7 darbo dienas, užsakymo terminą kiekvienu konkrečiu atveju patikslinsime susisiekę su Jumis nurodytais kontaktais. Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra – mes su Jumis susisieksime ir informuosime kiek gali trukti pristatymo laikotarpis.

Maksimali pristatymo trukmė iki 3-5 savaičių (specialiems užsakymams gali užtrukti dar ilgiau – atskiru susitarimu).

Užsakymo formavimo metu pastabų lauke galite nurodyti kada pageidaujate gauti prekes.

Prekių pristatymo (iki Jūsų būsto) paslauga yra mokama. Jos kaina 5,00 €.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva paštomatą Lietuvoje perkant už daugiau 30,00 €. Vieno užsakymo iki 30,00 € pristatymo kaina į Omnivą paštomatą Lietuvoje yra 2,50 €. Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą Omnivą paštomatą (siuntų savitarnos terminalą). Užsakytas prekes galite atsiimti Jums patogiu paros metu – paštomatai veikia kasdien, ištisą parą.

SVARBU!

Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės.

Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado transportavimo metu ir nėra matomas paprastos išorinės apžiūros metu (pastebimas tik išpakavus prekę), transportavimo įmonių yra priimamos tik per 3 darbo dienas. Todėl, tokiu atveju, būtina susisiekti su mumis kaip įmanoma anksčiau, kad būtų įvertinta prekės kokybės pablogėjimo kilmė ir nekiltų problemų atlyginant žalą (sumažinant prekės kainą, pakeičiant prekę į naują arba grąžinant už prekę sumokėtus pinigus).

Prekės pristatomos darbo dienomis I-V.Atskiru susitarimu prekes pristatome savaitgaliais bei švenčių dienomis.