Koralų grožio namai

Koralų grožio namai

Viskas ką Jums reikia žinoti apie Olaplex❤️

Tad šįkart DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLIENTŲ KLAUSIMAI?
· Kur galiu nusipirkti originalių produktų?
Originalius OLAPLEX produktus tiekia tik oficialūs distributoriai. OLAPLEX yra tiekiamas tik grožio salonams, jų internetiniams puslapiams. Jei tai nėra grožio salono internetinis puslapis – galite būti tikri, kad oficialus distributorius jiems prekių NETIEKIA.
· Ar tikrai reikia atlikti Olaplex procedūrą norint naudoti produktus namuose?
Tai nėra būtina. Drąsiai galite naudoti produktus namuose ir turėsite gerus rezultatus. Bet geriausiems rezultatams pasiekti labai rekomenduojama atlikti ir procedūrą salone.
· Kiek procedūrų reikia atlikti?
Tai turėtų pasakyti meistras, įvertinęs Jūsų plaukų būklę. Mažai pažeistiems plaukams gali užtekti ir 1 procedūros. Turint stipriai pažeistus gali prireikti 3-5 procedūrų.
· Kurį Olaplex produktą pasirinkti?
Visuose OLAPLEX produktuose įeina aktyvusis ingredientas BIS-amino propyl diglycol dimeleate, kuris padeda atkurti pažeistus plaukus, bet renktantis produktus pirmiausia reikėtų įsivertinti savo plaukų būklę ir poreikį. Turint itin pažeistus plaukus rekomenduotume pradėti nuo Nr.3 (idealiu atveju Nr.3+Nr.0). Papildomai derinti su OLAPLEX Nr.4 ir Nr.5 (šampūnas ir kondicionierius). Na o, Nr.6 ir Nr.7 (stilizavimo kremas ir aliejukas) yra stilizavimo produktai, kurie padės išgauti tobulą plaukų vaizdą bei padės apsaugoti plaukus jų pažeidimų metu.
· Ką atlieka Olaplex? Ar naudojant šiuos produktus jau papildomai nieko nereikės?
Tai yra patentuotos, analogų neturinčios priemonės skirtos atstatyti pažeistus plaukus, kad plaukai netrupėtų, neskilinėtų, ataugtų per visa ilgį ir neišplonėtų, būti stiprūs ir sveiki. Minkštumui, švelnumui, blizgesiui – naudojami kiti produktai skirti maitinti ir drėkinti plaukus. Bet pradėti reikėtų nuo sveikos ir tvirtos plauko struktūros.
· Ar Olaplex Nr.3 yra kaukė?
Ne, tai nėra kaukė. Tai yra priemonė, skirta atkurti pažeistą plaukų struktūrą, juos stiprinti. Kaukių paskirtis – kita.
· Ar Olaplex Nr.3 reikia laikyti per naktį?
Mes nerekomenduojame, nes Olaplex veikia tik kai plaukas būna drėgnas – tad didesnio efekto nepasieksite meigant su juo. Taip pat jis gali patekti į akis. Miegoti su drėgnais plaukais nerekomenduojama ir dėl mechaninių pažeidimų bei plaukų lūžių, trinties į pagalvę metu.
· Ar galiu naudoti Olaplex Nr.4 ir Nr.5 kiekvieną plovimą?
Taip, tai yra priemonės pritaikytos kasdieniam naudojimui. Taip pat gali būti mix‘uojamos ir su kitomis priemonėmis.
· Kaip naudoti Olaplex Nr.0?
• Su OLAPLEX Nr.0 tolygiai sudrėkinkite sausus švarius plaukus (jei buvo naudoti stilizavimo produktai – išplauname ir tada naudojame).
• Palaukite 10 min.
• Nenuskalavę, padenkite plaukus OLAPLEX Nr.3
• Palaukite dar bent 10-20 min. (geresniam efektui – palikite ilgiau)
• Išskalaukite plaukus vandeniu, išplaukite šampūnu ir kondicionuokite.
· Ar naudoti Olaplex Nr.0 + Nr.3 yra tas pats kas atlikti procedūrą salone?
Nr.0 sudėtyje yra mažiau aktyviojo ingrediento nei profesionalioje sistemoje su OLAPLEX Nr.1-2. OLAPLEX Nr.0 kartu su OLAPLEX Nr.3 yra naudojamas namuose, o profesionali sistema su Nr.1-2 atliekama meistrų salonuose.
· Ar Olaplex Nr.6 ir Nr.7 padės atsatyti pažeistus plaukus?
Tai yra priemonės skirtos plaukų stilizavimui. Tad pagrindinė paskirtis yra kita. Bet šiuose produktuose yra tas pats aktyvusis ingredientas kaip ir visuose OLAPLEX produktuose, kuris padeda atsatyti pažeistų plaukų struktūrą, tad tai bus puiki apsauga, bet stipresniam poveikiui ir struktūros atstatymui reikėtų rinktis Nr.3+Nr.0.
· Olaplex nepadėjo, kodėl?
Reikėtų atsakyti į pagrindinius 3 klausimus:
❗Ar tikrai naudojote originalius produktus?
❗Ar teisingai naudojote priemones?
❗Kokio efekto tikėjotės iš Olaplex?
Naudojant originalias priemonės, pagal teisingas instrukcijas ir žinant Olaplex paskirtį bei tinkamai derinant su papildomomis drėkinimo ir maitinimo priemonėmis – tikrai pasieksite gerus rezultatus.
Koralų grožio namai
Sausio 13-osios g. 2, Vilnius
+370 (633) 96 157
www.koralu.lt
Olaplex galite įsigyti:
https://www.koralu.lt/produktai/olaplex-plaukams/